KÁVA

Milovníky kávy potěšíme lahodným šálkem kávy na vinotéce nebo vás naučíme uvařit si kávu jako od profesionála u vás doma, v kanceláři, obchodě.

Připravujeme švýcarskou kávu Cremesso, vybírat můžete z 10 různých druhů kávy, které vám připravíme dle vašeho přání, od malé kávy (ristretto) až po velké kávy s mlékem (capuccino, late). Těhotné a kojící maminky určitě potěší, že připravujeme i kávu bez kofeinu, kterou chuťově nepoznáte od normální kávy. Tak si někdy přijďte sednout na vinotéku, dejte si šálek své oblíbené kávy, přečtěte si noviny, připojte se na naší wifi pohoda, nebo si popovídejte s přáteli.

 

Pro ty, kteří si chtějí uvařit kávu doma, takovou, jako od profesionála v kavárně, prodáváme kávovary a kapsle Cremesso.

 

Kávovary Cremesso jsou unikátní svojí 19 barovou technologií, která je důležitá pro vynikající chuť a pěnu kávy (pod 15 bar nelze esspresso v podstatě uvařit). Úžasný je i čas zahřátí kávovaru na provozní teplotu, do 15 sekund můžete vařit kávu. Z nabídky kávovarů si vybere každý, ať už jste příznivci úplně jednoduché konstukce a malého přístroje nebo chcete mít kávovar, který vám připraví kávu i s mlékem (late, capuccino) a chcete si i nastavit velikost šálku. Všechny kávovary mají velice jednoduchou a intuitivní obsluhu, kterou zvládne každý. Výhodou kapslového systému je, že každý šálek kávy si uvaříte přesně tak, na jakou kávu máte právě vy nebo vaši hosté chuť. A kávu máte vždy po ruce, čerstvě namletou a bez starosti, že vám vyčichne.

Nabídku kávovarů naleznete zde.

 

Kapsle Cremesso obsahují jen a pouze čerstvě namletou kávu okamžitě vakuově uzavřenou do kapsle. Proto, když si uvaříte v našem kávovaru kávu, je to úplně stejné, jako když si kávu namelete a uvaříte v profi stroji.

Další zajímavostí a specialitou jsou tři druhy čaje - černý, ovocný a mátový, které také připravíte v kávovaru. Stejně jako u kávy i v kapslích s čajem naleznete jen a pouze čaj, případně bylinky a ovoce.

Nabídku kapslí s kávou a čajem naleznete zde.

 

Kávovary nám úspěšně slouží i ve firmách - kancelářích, obchodech... Ať už pro zaměstnance, tak pro klienty. A určitě je pohostíte lépe šálkem lahodné kávy Cremesso než rozpustnou kávou či "turkem". Nehledě na rychlost přípravy, kávu připravíte stiskem jednoho tlačítka. Kávovary zvládají bez problému i velké množství šálků (máme zkušenosti i více než 100 šálků kávy denně).

Máte-li zájem, aby jste měli i ve vaší firmě dobrou kávu, kontaktujte nás a my vám připravíme nabídku.